dnes je 7.7.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

MP/03/2022 – Uplatnění zvýšené sazby místního poplatku ze psů

20.6.2022, Zdroj: Ministerstvo financí

Dotaz:

Poplatník má v držení dva psy, u jednoho z nich mu svědčí osvobození, lze v takovém případě uplatnit zvýšenou sazbu poplatku?

Odpověď:

Podle ust. § 2 odst. 3 zákona o místních poplatcích činí sazba poplatku ze psů až 1 500 Kč za kalendářní rok a jednoho psa. Sazba poplatku za psa, jehož držitelem je osoba starší 65 let, činí až 200 Kč za kalendářní rok. U každého dalšího psa může sazba poplatku činit až o 50 % více, než činí výše horní

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Města a obce profi.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...